2010 m. sausio 27 d., trečiadienis

Finansiniai projektai, pinigai internetu

Sveiki visi kas supranta ir ieško kur galėtu investuoti savo pinigus štai čia pateikiu visus finansinius projektus į kuriuos įnvestuoju bei gaunu iš jų finansus. Jei kilo klausymų rašykit kontaktais.

1) http://family-oriented.lt/r/visiems-maistas-i-namus Lietuvių ir užseniečių kompanijos projektas nuoroda kaip ir pasako esme, tai yra maistas į namus, kitaip tarent jus galite užsiregistrave nemokamai, užsisakynėti maistą įnternetu, kodėl verta? todėl kad taupote savo laika, finansus.

2) http://www.themco-co-op.com/?ref=svajunas Pensijinis fondas, su rizika. Pradinė investicija 90$ dėl išmokėjimo neaišku, bet rizikuoti galima. Jei projektas sudirbs kaip žada, tau gaus kievienas po 90000$. Projektas naujas dar yra renkami žmonės, registracija nemokama.

3) / Investicinis projektas nors rizikingas bet kolkas % moka tai ka raso. Kievienas rizika sau pasilieka. Pateikiu % lentelę kiek, už kiek moka. Už rekomendacija draugui galite uždirbti nuo jo investuotos sumos 5%.

Invested Amount Your Profit share from Company's daily result Plan name Maturity Period
10-100$ 40% Trial investor 30 trading days
101-2500$ 45% Basic investor 230 trading days
2501-7500$ 50% Advanced investor 230 trading days
7501-15000$ 55% Basic partner 230 trading days
15001-35000$ 64% Advanced partner 230 trading days
35001-75000$ 74% Basic Share-holder 230 trading days
75001-150000$ 85% Advanced Share-holder 230 trading days

4) http://www.nanomoneycorp.com/?ref=svajunas identiškas projektas egzistuoja jau 5 metus, rizikingas, bet manau ilga laika dirbantis projektas turi pasitikėjimo, moka % sažiningai.

Investavimo sūmos ir kiek moka % palikus pinigus iki tam tikro laikotarpio
1) Nuo $20.00 iki $1000.00 iki 1.20%/per diena 30 working days
2) Nuo $1000.01 iki $5000.00 iki 1.50%/per diena 50 working days
3) Nuo $5000.01 iki $100000.00 iki 1.80%/per diena 100 working days
4) Vip programa rizikinga vien dėl to, kad čia galima tik su didelėmis sumomis dirbti, bet ir atitinkamai žymiai didesnis % yra mokamas kas diena.

5) https://www.verifield.com/?id=136334 Geras investicinis projektas, mokantis pinigus kas diena priklausomai nuo pasirinktos programos, dirba 3 metus jau. Rizika taipogi patis renkates kiek norite ir per kiek. Apačioje pateikiu kokius % moka ir per kiek dienų.



“Diversified Commodities” - 3 days / minimum fluctuate rate
103% payout after 3 days, including inital investment


“Intensive Forex” - 7+ days (by choice) / minimum fluctuate rate
108.4% payout after 7 business days, including initial investment


“Nominal Income” - 30 days (by choice) / minimum fluctuate rate
139% payout after 30 days, including initial investment


“Effective Gross Income” - 60+ days (by choice) / medium fluctuate rate
196% payout after 60 days, including initial investment


“Capital Market Securities” - 60+ days (by choice) / high fluctuate rate, non-fixed profit
208% payout after 60 days, including initial investment

2010 m. sausio 25 d., pirmadienis

Pusė milijonierių niekada gyvenime nemokėjo daugiau nei 235 dolerių už rankinį laikrodį


"Naujieji Amerikos milijonieriai" jau tapo pragmatiško mokslinio tyrimo objektu. Svarbus amerikietiškas principas - jei žinai ką nors, kas turi pinigų, nepavydėk jam ir nesipyk su juo, geriau stenkis pats užsidirbti - pavyzdžiui, ką nors turčiui parduodamas. Štai kodėl kompanijos, suinteresuotos rinkodara, orientuota į labiausiai pasiturinčius visuomenės sluoksnius, apmoka detaliausius milijonierių elgsenos ir įpročių tyrimus.

Daugelį metų tyrę Amerikos milijonierius du mokslininkai Thomas J. Stanley ir Williamas Danko 1996 m. paskelbė savo tyrimų rezultatus. Jų knyga "Jūsų kaimynas - milijonierius" akimirksniu tapo bestseleriu ir jau daugelį metų yra labai populiari. Atrodo, autoriai apie vidutinį Amerikos milijonierių žino visut viską - kiek jam metų, kur jis dirba, kiek kartų buvo vedęs, kaip dažnai perka dovanas, kur gyvena ir kaip ilsisi, kiek išleidžia pačioms įvairiausioms prekėms ir paslaugoms. Iš esmės daugelis mūsų (ir daugelis amerikiečių) yra susidarę savo milijonieriaus įvaizdį. Labiausiai paplitęs - milijonierius - tai tas, kuris leidžia daug pinigų, gyvena gražiai, dažnai "suka" visokiausias machinacijas. Tačiau svarbiausia, visi milijonieriai gyvena ypatingą ir kažkokį "izoliuotą" gyvenimą.

Vis dėlto viskas, kad ir ką mes galvotume apie Amerikos milijonierius, dažniausia klaidinga.

Milijonierių elgesys

Viena iš minėtame leidinyje pasakojamų istorijų metaforiška visai knygai. Knygos autoriai - mokslų daktarai T. Stanley ir W. Danko - gavo pinigų milijonierių įpročių tyrimams, taip pat ir pokalbiams su jais.

Ir tyrėjai ėmė kviestis nedideles milijonierių grupeles į prestižines sales, kad galėtų aptarti jų įpročius ir vartojimo prioritetus. Šiuose susitikimuose milijonieriai buvo iš visos širdies maitinami, be to, už dalyvavimą jie gaudavo po 100-250 dolerių.

Pirmasis susitikimas įvyko vienoje madingiausių Niujorko salių, į kurią buvo pakviesta grupė iš 9 respondentų, kurių kiekvieno turtas buvo ne mažesnis nei 10 milijonų dolerių. Kad nebūtų įžeisti subtilūs milijonierių jausmai, buvo nusamdyta maisto tiekimo įmonė, kuri rūpinosi užkanda ir gėrimais - žinoma, buvo patiektos kolekcinės vynų rūšys!

Pirmasis atvyko nepaprastai brangaus nekilnojamojo turto Niujorke savininkas, 69-metis pirmosios kartos milijonierius. Į pasiūlymą pasivaišinti taure brangaus vyno (1970 m. "Bordeaux") jis nedelsdamas atsakė: "Aš geriu tik škotišką viskį ir dvi alaus rūšis - nemokamą ir "Budvaizerį". Šiaip ar taip, susitikimo pabaigoje organizatoriai gavo gerokai nustebti, kai paaiškėjo, kad prabangūs valgiai ir rinktiniai vynai liko nepaliesti - milijonieriai apgulė stalus su pačiais paprasčiausiais produktais ir gėrimais. Žinoma, brangieji valgiai ir gėrimai neprapuolė - juos suvartojo tyrimo organizatoriai, pasimėgavę vaišėmis. Tačiau, kaip melancholiškai dalijasi mintimis knygos autoriai, niekas iš įvertinusių šį maistą nebuvo milijonierius. Vėliau tokiuose renginiuose pradėta tiekti įprastinius sumuštinius, kavą, alų ir škotišką viskį.

Ši istorija iliustruoja pagrindinę knygos temą - amerikiečių milijonieriai anekdotiškai taupūs ir neišrankūs. Ir galvoja jie visiškai ne apie tai, kaip "gyventi gražiau", o apie tai, kaip visą gyvenimą pragyventi be rūpesčių.

Išvada - turtingiems žmonėms nėra reikalo rodyti savo turtus. Jie ir taip žino, kad yra turtingi! Tačiau "atrodyti gerbtinai" iš visų jėgų siekia žmonės, neturintys daug pinigų, tačiau pageidaujantys tokie atrodyti. O demonstratyvios išlaidos "turtingam gyvenimui" savo ruožtu menkina praturtėjimo galimybę ir jau tikrai neprisideda prie turtų kaupimo. Kaip prisimena knygos autoriai, daugeliu atvejų susitikimuose su milijonieriais pačiais brangiausiais kostiumais vilkėjo būtent konsultantai, gyvenantys iš atlyginimo, o ne kviestiniai turčiai.

Svarbiausias įprotis

Kaip teigia tyrimas, svarbiausias amerikiečių milijonierių principas - ekonomija.

Knygoje pateikiama statistika rodo, kad pusė milijonierių niekada gyvenime nemokėjo daugiau nei 399 dolerių už kostiumą, 140 dolerių už batų porą ir 235 dolerių už rankinį laikrodį. Ta pati statistika detaliai atskleidžia amerikiečių milijonierių išlaidų struktūrą. Štai, pavyzdžiui, patys taupiausi (o jų apie 10 proc.) niekada gyvenime neleido sau nusipirkti kostiumą už daugiau nei 195 dolerių, 73 dolerius už batus ir 47 dolerius už rankinį laikrodį. Tyrimo autoriai nuodugniai tyrė ir milijonierių automobilius. Pasirodė, kad 50 proc. milijonierių už savo paskutinę mašiną mokėjo ne daugiau kaip 24 800 dolerių ir niekad nėra pirkę mašinos už daugiau kaip 29 000 dolerių. Tuo tarpu 20 proc. milijonierių iš viso nėra pirkę mašinos brangiau nei už 20 000 dolerių. Be to, dauguma milijonierių vairuoja gana įprastas, toli gražu ne prestižines mašinas, o daugiau nei trečdalis milijonierių jaučia nuolatinį potraukį naudotoms mašinoms.

Knygos autoriai teigia: visa ši įdomi statistika kažkodėl nėra sensacinga ir nepatenka į spaudos puslapius, kurie pirmenybę teikia egzotiškoms istorijoms apie kokį nors Doną Kingą, sporto vadybininką, kuris apsilankęs parduotuvėje iškart nusiperka 110 porų batų už 64 000 dolerių. Tokie siužetai iš karto tampa visuomenės nuosavybe, tačiau pasirodo, kad tai visiškai ne vyraujantis elgsenos stilius!

Pinigus švaistančių milijonierių įvaizdis - niekas kita, tik rinkodaros triukas, skatinantis piliečius rinktis brangias prekes ir tokį elgesį teisinti "teisingu" gyvenimo būdu.

Beje, kad neįžeistų milijonierių siūlydami už pokalbius jiems priklausančius pinigus, tyrėjai sudarė jiems galimybę tuos pinigus pervesti į labdaros fondus, nurodytus pačių milijonierių. Tačiau tipiškas atsakymas buvo toks: "Mano mėgstamiausia labdara - tai aš pats!". Galiausiai pagrindinis turto principas, kurį propaguoja dauguma milijonierių, toks: nesvarbu, koks uždarbis - išlaidos visada turi būti mažesnės už pajamas.

Kodėl jie kuklūs

Milijonierių JAV yra palyginti daug. 3,5 proc. namų ūkių (šeimų) valdo turtą, didesnį nei 1 milijonas dolerių. Ir, kai jau minėta, daugiau nei 80 proc. iš jų yra pirmosios kartos milijonieriai. Vis dėlto kodėl milijonieriai kuklūs?

Dauguma "naujųjų" milijonierių savo turtą kaupia iš tradicinio ir nebūtinai prestižinio verslo: patalpų valymas, pastatų remontas, kelio darbai, taksi ir keleivių pervežimas. Tokiems žmonėms visai nebūtina brangiai rengtis ir važinėti prabangiais automobiliais. O kartais šitai netgi kenkia - nebent jums nenusispjauti, kaip jus vertina jūsų darbuotojai. Galiausiai iš tiesų viešųjų profesijų atstovai - sportininkai ar teisininkai - šioje apsirūpinusiųjų amerikiečių grupėje sudaro akivaizdžią mažumą. Beje, žmonės, savarankiškai besirūpinantys savo verslu, sudaro 20 proc. visų dirbančių amerikiečių. O štai tarp Amerikos milijonierių tų, kurie savarankiškai dirba atsiraitoję rankoves - daugiau nei du trečdaliai!

Įdomu, tačiau sprendžiant pagal viską, ypatinga sėkmė lydi pirmosios kartos Amerikos milijonierius. Jie mažiau linkę švaistyti pinigus prestižinėms prekėms, nei iš kartos į kartą Amerikoje gyvenantys žmonės. Jie kur kas daugiau galvoja apie apsirūpinimą senatvėje. JAV 12 proc. kompanijų vadovų, įeinančių į penkių šimtų sėkmingiausia dirbančių įmonių sąrašą, kurį sudarė žurnalas "Inc." (beje, leidinys smulkiam ir vidutiniam verslui), yra pirmosios kartos amerikiečiai, t.y. gimė ne JAV (be kita ko, šis skaičius atitinka naujųjų amerikiečių skaičių). Be to, knygos autoriai ištyrė, kad milijonierių (95 proc. iš jų vedę) šeimose žmonos dažniausiai taip pat taupios. Kaip sakė vienas iš milijonierių, "negaliu priversti savo žmonos švaistyti pinigus!".

Viena iš išvadų: milijonieriais tampa galvos tų šeimų, kuriose ne tik griežtai paisoma biudžeto, bet ir rūpestingai kontroliuojamos išlaidos. O dvi trečiosios apklaustų milijonierių pareiškė, kad planuodami savo finansinę ateitį, "praranda daug laiko".

Vidutinio milijonieriaus portretas štai koks. Tai 57 metų vyras. Vedęs ir turi 3 vaikus. Apie pusė milijonierių žmonų dirba, populiariausia jų profesija - mokytoja. 97 proc. milijonierių šeimų turi nuosavą maždaug 320 000 dolerių vertės namą (1996 m. duomenys). 20 proc. Amerikos milijonierių niekada nesimokė universitete, 6 proc. turi mokslų daktaro laipsnį, 8 proc. - teisininko diplomą, 6 proc. - medicininį išsilavinimą.

Septynios taisyklės

Štai septyni pagrindiniai Amerikos milijonierių įpročiai, kuriuos nustatė Tomo Stanley ir Williamo Danko tyrimas:

- gyvenimo išlaidos neturi viršyti pajamų lygio;
- dera efektyviai naudoti laiką, energiją ir priemones, kad siektum dar didesnės gerovės;
- finansinė nepriklausomybė svarbiau negu aukštos visuomeninės padėties demonstravimas;
- milijonieriumi tampama be tėvų pagalbos;
- milijonierių vaikai ekonomiškai nuo tėvų nepriklausomi;
- milijonieriai meistriškai naudojasi rinkos ekonomikos galimybėmis;
- jie renkasi teisingus veiklos būdus.

Etnografija

Įdomi tyrimo dalis skirta milijonierių tyrimams pagal "kilmės šalies" kriterijų. Suprantama, kad daugeliu atvejų etninė milijonierių kilmė yra mišri, taigi atsakymai į šį klausimą vertinti pagal savęs identifikavimo sampratą, siekiant atskleisti, kaip patys milijonieriai žiūri į savo kilmę, o ne į faktinę jų genealogiją. (Be kita ko, būtent todėl JAV beveik 20 proc. šeimų laiko save išeivėmis iš Vokietijos ir tik 10 proc. - iš Anglijos (neskaitant Airijos ir Škotijos), nors visa tai jau tėra tik tradicija, perduodama iš kartos į kartą).

Išeiviai iš Rusijos sudaro tik 6 proc. bendro Amerikos milijonierių skaičiaus. Tačiau milijonieriais tapo daugiau nei 22 proc. iš jų (priminsime, kad vidutinis JAV milijonierių procentas 3,5 proc., taigi vidutiniškai išeiviai iš Rusijos milijonieriais tampa šešiskart dažniau nei kiti amerikiečiai). Tai pats didžiausias rodiklis tarp visų etninių JAV grupių. Žinoma, čia tenka daryti daugybę išlygų, pradedant kad ir tuo, jog duomenys, pateikti knygoje, surinkti 1997 metais.

Be to, etninė išeivių iš Rusijos sudėtis neapsiriboja rusais, juk Rusija - daugiatautė valstybė, o emigruoja dažniausiai mažumų atstovai - žydai arba armėnai.

Ne švaistyti, o investuoti!

Na gerai, JAV milijonieriai gyvena kukliai. Bet kaip tokiu atveju jie naudojasi savo ištekliais? Atsakymas paprastas. Užuot leidę pinigus sau, žmonės, tapę milijonieriais, pinigus investuoja. Vidutiniškai kasmet JAV milijonierius investuoja apie 20 proc. savo pajamų. 79 proc. milijonierių turi sąskaitą bent jau vienoje brokerinėje įmonėje. Tuo pačiu metu daugiau nei 20 proc. JAV milijonierių turtų susiję su jiems priklausančių įmonių akcijomis. JAV milijonieriai turi tiek pinigų, kad nekeisdami savo įpročių galėtų nieko nedirbdami gyventi 12 metų. Tačiau daugiau nei du trečdaliai milijonierių uoliai triūsia - nuo 45 iki 55 valandų per savaitę.

Beje, milijonieriai ne tik investuoja pinigus, bet, žinoma, gauna pajamų iš investicijų. Taigi vidutiniškai pusė šeimų gauna 131 000 dolerių pajamų iš 1,6 milijono turto.

Kaip teigia Stanley ir Danko tyrimas, patys taupiausi ir efektyviausi yra škotai. Spręskite patys. 60 proc. škotų kilmės milijonierių šeimų pajamos yra ne mažesnės nei 100 000 dolerių per metus. Tai pats mažiausias pajamų lygis tarp visų etninių milijonierių grupių. Bet kaip tokiomis sąlygomis škotai tampa milijonieriais? Pasirodo, tipiška "škotiška" šeima su metinėmis 100 000 dolerių pajamomis gyvena taip pat, kaip ir vidutinė amerikiečių šeima su 85 000 dolerių metinėmis pajamomis. O investuoja "škotai", gaunantys 100 000 dolerių kasmet, tiek pat, kiek investuoja amerikiečiai, gaunantys 150 000 dolerių per metus. Kitaip tariant, škotus milijonieriais padaro sėkmingos investicijos.

Turtas amerikiečių akimis

Knyga „Kaimynystėje gyvena milijonierius" ne vienerius metus buvo pirmoji Amerikos perkamiausių knygų sąraše, nes „atskleidė pasauliui iki šiol dar niekam nežinomą amerikietiškos gerovės paslaptį ir netgi pakeitė daugelio žmonių gyvenimą".Taip bent jau teigiama šio Tomo Stenlio ir Viljamo Danko veikalo anotacijoje.
Minėtieji du amerikiečių} profesoriai daugiau kaip 20 metų tyrinė­jo, kaip žmonės tampa turtingi.
Pinigai
Buvo rengiami asmeniniai ir grupi­niai interviu, kuriuose dalyvavo per 500 milijonierių ir daugiau kaip 11 tūkst. kitų respondentų - žmonių, turinčių dideles pajamas. Kiekvienam iš jų teko atsakyti į 249 klausimus.

Kruopšti gautų duomenų analizė leido knygos autoriams padaryti gana daug įdomių atradimų. Vienas jų - tai, kad dauguma amerikiečių klysta, vertindami savo tėvynainių materialinę padėtį. Būti turtingam ir daug išlaidauti - anaiptol ne vienas ir tas pats. O kai kada šie daly­kai visiškai nesuderinami.

Siūlome kelis trumpus šios knygos fragmentus. Jeigu skaitytojas juose ir neras atsakymo, kaip spręsti savo finansines problemas, tai bent jau geranoriškai nusišypsos, sužinojęs, kad iki šiol turtingoji Amerika vis moko savo piliečius „taupyti kiekvieną centą". Ir tapti milijonieriais!

,,Šie žmonės negali būti milijonieriai! Jie visai nepanašūs į juos: ir rengiasi ne taip, ir valgo ne tą. Net jų vardai ne tokie, kokie turėtų būti šitokiais pinigais disponuojančių turtuolių. Kurgi tie asmenys, panašūs i milijonierius?"

Taip pasakė „vidutinis amerikietis", vieno departamento viceprezidentas. Savo komentarą jis išdėstė, perskaitęs šioje knygoje pateiktus interviu, į kurių klausimus atsakė milijonieriai. Panašiu požiūriu vadovaujasi dauguma paprastų JAV piliečių. Jų sąmonėje įsitvirtinusi mintis, kad milijonieriai būtinai privalo dėvėti brangius kostiumus, marškinius, laikrodžius ir kitus didelės gerovės atributus. Tačiau tyrimai parodė, kad iš tiesų yra visai kitaip.

Pavyzdžiui, mūsų jau minėtas vieno valstybės departamento viceprezidentas išleidžia kur kas daugiau savo kostiumams nei tipiškas amerikiečių milijonierius. Ant jo rankos - 5000 dolerių vertės laikrodis. Apklausa liudija, kad dauguma milijonierių niekada neskiria nė dešimtosios dalies tokios sumos laikrodžiui. Kai kurie tarnautojai važinėja ištaigingais naujausių markių automobiliais, o milijonieriai linkę vairuoti kur kas paprastesnes mašinas. Ir tik labai nedaugelis turi ištaigingus „Rolls-Royce". Tiesa, paprasti amerikiečiai dažniausiai perka automobilius išsimokėtinai, o šitaip elgiasi tik labai nedaugelis milijoninėmis sumomis disponuojančių žmonių.

Tad koks gi šiandien yra tipinis amerikiečių milijonierius?

Štrichai milijonieriaus portretui:

* Tai-maždaug 57-erių metų vyras, vedęs, turintis 3 vaikus. Štai ką jis galėtų papasakoti apie save ir savo „pirmosios kartos" socialinį milijonierių sluoksnį:
* Apie 70 proc. milijonierių uždirba daugiau kaip 80 proc. visos šeimos pajamų.
* Kas penktas milijonierius daugiau nebedirba. Du trečdaliai iš tų, kurie dirba, triūsia sau, o ne darbdaviui. Įdomu tai, kad JAV dirbančių sau žmonių yra mažiau kaip 20 proc., o tarp milijonierių jų - net du trečdaliai. Trys iš keturių milijonierių save laiko verslininkais. Iš likusio ketvirtadalio dauguma - asmeniniam labui plušantys profesionalai.
* Verslas, kuriuo verčiasi dauguma milijonierių, gali būti apibūdinamas kaip „buitinis".
* Tarp jų esama fermerių, kelininkų, automobilių nuomos punktų savininkų, prekybininkų ir kitų kasdienius žmonių buitinius poreikius tenkinančių specialybių atstovų.
* Apie pusė milijonierių žmonų nebedirba. Tarp dirbančių„antrųjų pusių" labiausiai paplitusi dėstytojų profesija.
* Vidutinis grynasis milijonieriaus šeimos kapitalas - 3,7 mln. dolerių. Suprantama, daugelio milijonierių jis kur kas didesnis. Beveik 6 proc. JAV turtuolių valdo didesnį kaip 10 mln. dolerių kapitalą.
* Bendrosios apmokestinamosios milijonieriaus pajamos siekia mažiau kaip 7 proc. jo turto. Kitais žodžiais tariant, jie gyvena iš mažiau kaip 7 proc. savo pajamų.
* Beveik visi (97 proc.) milijonieriai gyvena nuosavuose namuose, daugelis jų nekeičia gyvenamosios vietos daugiau kaip 20 metų.
* Dauguma milijonus susikrovusių žmonių niekada nejaučia jokio komplekso dėl to, kad nėra gavę jokio palikimo. Apie 80 proc. jų turtus susikrovė patys.
* Jie gyvena kur kas kukliau, nei leidžia lėšos: dėvi nebrangius kostiumus, važinėja amerikiečių gamybos automobiliais. Tik vienetai kasmet keičia savo mašinas. Tačiau beveik niekas automobilių nesinuomoja ir neperka išsimokėtinai.
* Dauguma milijonierių planuoja šeimos biudžetą ir kruopščiai seka, kaip jis vykdomas. Beje, jų žmonos kur kas taupiau elgiasi su pinigais nei jie patys.
* Šie žmonės - taupūs investuotojai: kasmet apie 20 proc. šeimos pajamų perveda į indėlius. 79 proc. jų turi bent po vieną sąskaitą brokerinėje kompanijoje, tačiau sprendimus dėl pinigų investavimo priima patys. Maždaug 20 proc. iš investavimui skirtų lėšų keliauja į įvairius pajinius fondus, dar daugiau pinigų skiriama pensinėms sąskaitoms papildyti, apie 21 proc. - savam verslui plėsti.
* Vyrai paprastai uždirba daugiau už moteris, netgi būdami tos pačios profesijos. Tai reiškia, kad milijonierių dukrų finansinė padėtis yra mažiau naudinga. Todėl dalis tėvų nesvyruodami atiduotų dalį savo turto dukroms. Sūnūs, jų nuomone, neturi reikalauti subsidijų iš savo gimdytojų - juk jiems sudarytos visos sąlygos susikrauti turtus patiems.
* Kokias idealias savo sūnų ir dukterų profesijas įsivaizduoja jų pinigingi gimdytojai? Dažniausiai jie mąsto taip: turtingų žmonių šalyje daugėja, vadinasi, reikia pagalvoti, kaip išplėsti paslaugas, teikiamas pasiturintiems asmenims. Patys patikimiausi, laiko išbandyti jų patarėjai - buhalteriai ir advokatai, taigi nė vienas piniguočius nieko prieš, kad jų atžalėlės rinktųsi šias sritis. Dar neblogai būtų, jeigu jie taptų mokesčių patarėjais,ir nekilnojamojo turto ekspertais: šios profesijos visada paklausios.
* Milijonieriai turi „Visko dingimo velniop" fondą. Kitais žodžiais tariant, jie yra sukaupę pakankamai turto, kad galėtų nedirbdami gyventi dešimt ir daugiau metų, nekeisdami gyvenimo būdo. Statistika byloja, kad, turint 1,6 mln. dolerių vertės grynąjį kapitalą, galima patogiai gyventi daugiau kaip 12 metų. Iš tiesų turimo kapitalo užtektų ir ilgesniam laikui, jeigu jie bent kiek pataupytų.
* Milijonierių turto lygis viršija jų kaimynų - ne milijonierių - turtą 6,5 karto. Rajonuose, kur jie gyvena, kiekvienam milijonieriui tenka daugiau kaip trys ne milijonieriai.
* Milijonieriai - gana išsilavinę žmonės. Tik vienas iš penkių nėra baigęs aukštųjų mokslų. Daugelis turi mokslinius laipsnius. l8 proc. yra baigę magistrantūrą, 8 proc. darbuojasi teisės, 6 proc. - medicinos srityje, 6 proc. yra filosofijos mokslų daktarai. Įdomu štai kas: tik 17 proc. jų arba jų žmonų yra mokęsi privačiose mokyklose. Tačiau jas lankė arba lanko net 55 proc. milijonierių atžalų.... Beveik visi turtingi žmonės yra įsitikinę, kad išsilavinimas - gyvenimo sėkmės pagrindas.
* Apie du trečdaliai milijonierių dirba nuo 45 iki 55 valandų per savaitę.
* Jie yra gana šykštūs. Tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl sutiko užpildyti ilgą klausimyną už nedidelę sumą. Dar jie buvo nieko prieš sugaišti 2-3 valandas, duodami interviu: mat už pokalbį jiems buvo mokama iki 250 dolerių. Beje, kai jiems buvo pasiūlyta skirti šiuos pinigus labdarai, visi vieningai atsakė, kad jie patys yra geriausias labdaros objektas.


Ką reiškia būti pasiturinčiu žmogumi?

Paprašykite vidutinio amerikiečio atsakyti į šį klausimą. Daugelis jų mano, kad turtas - tai nuosavybės perteklius. Tačiau iš tiesų dauguma amerikiečių, gyvenančių vartotojišką gyvenimo

būdą, visai neturi indėlių banke arba turi jų labai mažai, nėra įsigiję pajamas teikiančių aktyvų, obligacijų, pelningų kompanijų, miškingų žemių, naftos ir dujų akcijų... Ir atvirkščiai: tie, kuriuos mes vadiname pasiturinčiaisiais, jaučia daugiau malonumo, matydami, kaip brangsta jų aktyvai, nei demonstruodami savo išlaidumą.

Šioje knygoje kalbama apie turtus, pagrįstus grynuoju kapitalu. Knygos autoriai pačia žemiausia turto riba laiko vieną milijoną. Atsižvelgiant į šias aplinkybes, tik 3,5 mln. (3,5 proc.) JAV šeimų gali būti laikomos pasiturinčiomis. Apie 95 proc. JAV milijonierių turi nuo 1 iki 10 milijonų vertės grynojo kapitalo. Kodėl autoriai tyrimui pasirinko būtent šią grupę? Ogi todėl, kad toks turto lygis gali būti sukaupiamas vienos kartos, vadinasi, gali būti pasiekiamas daugeliui amerikiečių.

Dar vienas asmens turto nustatymo kriterijus yra žmogaus amžius ir jo pajamos. Kitais žodžiais tariant, kuo didesnės žmogaus pajamos, tuo realiau jam sukaupti didelės vertės kapitalą (žinoma, jeigu jis dirba, o nėra pensininkas). Vyresni žmonės, norėdami tapti milijonieriais, turi gauti kur kas didesnes pajamas už tuos, kurie yra jauni, bet uždirba mažiau.


2010 m. sausio 19 d., antradienis

Apie (MLM) multi level marketing kitaip tarent apie tinklini marketinga



Siūlau peržiūrėti šį video apie tinklini marketingas, tas kas jau yra susidares nuomone manau po šio reportažo kai kurie žmonės pakeis savo nuomone. Video reportažas rūsų kalba.


2010 m. sausio 11 d., pirmadienis

Maistas į namus, atvežimas nemokamas, šviežios prekės, mažiausios kainos

Prekės - Visos mūsų siūlomos prekės Jums puikiai žinomos iš kitų prekybos vietų. Pas mus rasite Jūsų pamėgtas prekes, jau žinodami jų kokybę ir savybes.
Kainos - Mūsų tikslas – pateikti prekes už mažiausią įmanomą kainą. Kadangi prekės tos pačios, tai ir kainas palyginti nesunku.
Laikas - Mes stengiamės sutaupyti Jūsų brangų laiką! Užsakymą sudarius ir apmokėjus internetu, galite gauti prekes bet kuriuo Jums patogiu laiku. Neteks gaišti brangaus laiko kelionei iki prekyviečių, renkant prekes, stovėti ilgose eilėse ir nešti sunkius krepšius namo.
Pristatymas - Užsakymą mes pristatysime du kartus per savaitę Jūsų nurodytu laiku ir adresu – tai turėtų būti ypač patogu tiems pirkėjams, kurie negali išvykti iš namų (serga, prižiūri mažamečius vaikus, yra su negalia ir t.t.). Minimalus prekių užsakymas yra 50 Lt, atvežimo kaina 9,68 Lt. Perkant prekes už 105 Lt, atvežimo kaina 6,05 Lt. Perkant prekes už 150 Lt, atvežimas nemokamas..
Lojalumo nuolaidos - Po kiekvieno užsakymo apmokėjimo, Jums bus skaičiuojamos nuolaidos sekantiems pirkimams, vadinasi, įsigydami prekes pas mus nuolat - sutaupysite papildomai.
Saugumas - Atsiskaitymai per internetinę bankininkystę yra vieni iš pigiausių ir saugiausių. Jūsų patogumui mes siūlome pasirinkti atsiskaitymui to paties banko sąskaitą. Banko mokesčiai bus mažiausi, o atsiskaitymas įvyks greičiausiai.
Galimynė uždirbti nuo jūsų pakvietsųjų rekomenduotų žmonių uždirbinėti nuo jų užpirkimų nuo 4 iki 9% padarius per mėnesi bent karta aktyvacija už 105LT tai yra jus sau nusiperkate maisto pagal savo poreikius už ta sūma 105LT.
Miestai - Šiuo metu aptarnaujami šie miestai: Vilniaus ir Kauno.

Registruokitės šia nuododa, kvieskite savo draugus ir uždirbinėkite papildomus pingelius arba nuolaidas nuo savo draugų užpirkimu. KODĖL verta? nes tai nieko nekainuoja!!! Tai nemokamai + sutaupysite savo pinigėlius.

http://family-oriented.lt/r/visiems-maistas-i-namus



Raktažodžiai/Kewords: gardus maistas, greitas maistas i namus, lietuviskas maistas, lietuviu maistas, lietuviškas maistas, lietuvių maistas, maista i namus, maistas, maistas ir gerimai, maistas lt, maistas namus, maistas į namus, maisto pristatymas i namus, maisto pristatymas į namus, maisto uzsakymas, maisto uzsakymas i namus, maisto užsakymas, patiekalai į namus, sveikas maistas patiekalai, sveikuoliu maistas, uzsakymas i namus, zuvu maistas

2010 m. sausio 10 d., sekmadienis

Kompanija „Opus“ sumokėjo 110 tūkst. dolerių baudą už spamą

Publikuota: 2009-03-17 16:18
Tematika: Verslo naujienos
Aut. teisės: ©IT žinios.lt
Inf. šaltinis: IT žinios.lt
Kompanija „Opus“ sumokėjo 110 tūkst. dolerių baudą už spamą

Australijos žiniasklaidos ir ryšių komitetas kartu su ACMA (Australian Communications and Media Authority) skyrė 110 tūkstančių dolerių baudą kompanijai „Opus“ už įstatymo dėl el. pašto šiukšlinimo (spamo) pažeidimą. Tai antroji pagal dydį bauda už tokį pažeidimą nuo šio įstatymo išleidimo.

Telekomunikacijų bendrovė buvo apkaltinta tuo, jog, išsiuntusi 20 000 naujienlaiškių užsiregistravusiems naujienas vartotojams, nenurodė siuntėjo. El. laiškas su parašu „966“ reklamavo „OptusZoo“ pramogų paslaugas. Valdžios institucijos teigė, jog skaičiai „966“ negali nusakyti siuntėjo, nors pripažino, kad tai gali reikšti kompanijos poskyrį arba asmenį, vykdžiusį siuntimus. „Kompanijos vadovai turi būti tikri, jog visi jų darbuotojai yra supažindinti su teisės aktais, draudžiančiais el. pašto šiukšlinimą, jeigu nori išvengti didelių nuobaudų“, - pabrėžė ACMA vadovas Chris Chapman.

2007 metų liepą didžiausią Australijoje baudą - 149,6 tūkst. dolerių - už tokį patį pažeidimą sumokėjo kompanija „DC Marketing Europe“.

2010 m. sausio 7 d., ketvirtadienis

Kuriame virtualius projektus


Kuriame virtualius projektus:


- Internetinius puslapius, svetaines (web)

- Interneto vizitines korteles

- Elektronines parduotuves (e-shop)

- Prekių katalogus

- Skelbimų portalus

- Pažinčių portalus

- Socialinius tinklus

- Kitus nestandartinius projektus, sumąstytus pagal Jūsų idėjas.

- Kiekvienam savo projektui diegiame pačią naujausią versiją (TVS) turinio valdymo sistemą, kuri leidžia labai lengvai, paprastai ir greitai administruoti svetainę. Jei klientas nepageidauja galime sukurti projetą ir be turinio valdymo sistemos.



Dizaino paslaugos:


- Banerių kūrimas ( formatai: jpg, flesh, gif )

- Logotipų kūrimas

- Firminio ženklo kūrmimas.

- Plakatų kūrimas.



Taip pat teikiame virtualios reklamos paslaugas


- SEO puslapių optimizacija. Esamam puslapiui arba naujam sukurtam puslapiui. SEO tai yra ‘’priemonė’’ padėsianti tarp savo konkurentų užimti kuo aukštesnes pozicijas - Google.lt pirmo lapo top10 pozicijose.

- Hyper linkų pardavimas - atgalinės nuorodos į Jūsų puslapius.

- Skelbimų talpinimas į visus Lietuvos portalus nuo 50 iki 400 skelbimų kasdieną.



Dėl smulkesnės informacijos kreiptis kontaktais:


Tel. +37067050198 Svajūnas K.

El.p.: kraujalis.svajunas@gmail.com

Skype: Danc_boyyy


Raktažodžiai/Kewords: baneriu kurimas, banerių kūrimas, dizaino kurimas, dizaino kūrimas, e parduotuves, e parduotuves kurimas, e parduotuviu kurimas, e parduotuvė, e parduotuvės, el parduotuviu kurimas, elektronines parduotuves, elektronines parduotuves kurimas, elektronines paslaugos,elektroniniu parduotuviu kurimas, elektroninių parduotuvių kūrimas, elektroninė parduotuvė, elektroninės parduotuvės, firminio stiliaus kurimas, html kurimas, html puslapio kurimas, html puslapiu kurimas, individualus sprendimai, internetines parduotuves kurimas, internetines svetaines kurimas, internetinio puslapio kurimas, internetinio puslapio kūrimas, internetinio puslapio sukurimas, internetinio puslapio sukūrimas, internetiniu parduotuviu kurimas, internetiniu puslapiu dizainas, internetiniu puslapiu kurimas, internetiniu svetainiu dizainas, internetiniu svetainiu kurimas, internetiniu tinklapiu kurimas, internetinių puslapių kūrimas, internetinių svetainių, internetinių svetainių kūrimas, internetinių tinklapių kūrimas, internetinė svetainė, internetinės svetainės, internetinės svetainės kūrimas, internetinės svetainės sukūrimas, interneto dizainas, interneto kainos, interneto parduotuve, interneto parduotuves, interneto parduotuviu kurimas, interneto parduotuvė, interneto projektai, interneto puslapi, interneto puslapio, interneto puslapio kurimas, interneto puslapis, interneto puslapiu dizainas, interneto puslapiu kurimas, interneto puslapių kūrimas, interneto reklama, interneto sprendimai, interneto svetaines kurimas, interneto svetainiu dizainas, interneto svetainių dizainas, interneto svetainė, interneto svetainės, interneto svetainės kūrimas, interneto svetainės sukūrimas, interneto tinklapiai, interneto tinklapiu kurimas, interneto tinklapių kūrimas, it sprendimai, kuriu internetines svetaines, kuriu internetinius puslapius, kuriu interneto svetaines, nemokamas internetinio puslapio kurimas, nemokamas puslapio kurimas, nemokamas puslapiu kurimas, parduotuve internetu, parduotuves kurimas, parduotuvė internete, php tinklapio kurimas, portalo kurimas, portalu kurimas, portalų kūrimas, prekiu katalogas, prekių katalogas, prekyba internete, puslapio dizainas, puslapio kaina, puslapio kurimas, puslapio kurimas nemokamai, puslapio kūrimas, puslapio sukurimas, puslapio talpinimas, puslapiu dizainas, puslapiu kurimas nemokamai, puslapių dizainas, puslapių kurimas, svetaines dizainas, svetaines kurimas, svetaines lt, svetaines sukurimas, svetainiu dizainas, svetainiu katalogas, svetainiu kurimas kaina, svetainiu kurimas kainos, svetainiu kurimo, svetainiu kūrimas, svetainiu talpinimas, svetainių dizainas, svetainių kurimas, svetainių talpinimas, svetainės dizainas, svetainės kurimas, svetainės kūrimas, svetainės sukūrimas, tinklalapio kurimas, tinklalapiu dizainas, tinklalapiu kurimas, tinklalapių dizainas, tinklalapių kūrimas, tinklapio dizainas, tinklapio kurimas, tinklapio kūrimas, tinklapiu dizainas, tinklapiu kurimas, tinklapių dizainas, tinklapių kūrimas, web dizaino kurimas, web dizaino paslaugos, web kurimas, web kūrimas, web puslapio kurimas, web puslapiu kurimas, web svetaine, web svetainiu kurimas, zaidimu kurimas

2010 m. sausio 5 d., antradienis

Milijonieriai verslo sekmės mokytojai

Donald J. Trump
Bodo Schafer
Brian Tracy
Warrenas Buffettas
Bill Gates
Peter J. Daniels
Robin Sharma
Džefas Bezosas
Og Mandigo
Stephen R. Covey
Thomas J.Stanley
Robert T. Kiyosaki
Šeron L. Lechter
Hedwig Kellner
Richard R. Gesteland
Napoleon Hill
Barbara Patcher
Susan Magee
John Adams
Mark Victor Hansen

2010 m. sausio 4 d., pirmadienis

Pasiūlymas verslinikams ir investuotojams



Sveiki, kreipiuosi ir siūlau bei ieškau verslininkų bei investuotojų, kurie turi įvairių verslo idėjų, bei finansų joms įgyvendinti. Šiuo metu yra renkama grupelė verslininkų bei investuotojų. Grupei ar grupėms susiformavus bus paskelbta diena bei susitikimo vieta, kurioje susitikę generuosim, mąstysime, kursime idėja bei ją realizuosime realiai. Nauda verslinikams - papildomas verslas, investuotojams galimybė padauginti savo pinigus.

Butina išankstinė registracija.
Registracijoje nurodykite savo vardą, pavardę, patirtį versle arba investuojant, gimimo metus, kontaktinę informaciją: telefoną, elektroninį paštą, miestą.
Po registracijos susisieksime su Jumis! Pageidautina tik rimtai susidomejusiems ivestuotojam verslinikams.

Kreiptis kontaktais:

Tel. +37067050198 Svajūnas Kraujalis.
El.p.: kraujalis.svajunas@gmail.com
Skype: Danc_boyyy
Vilnius

Raktažodžiai/kewords: apie versla, apie verslą, atsakingas verslas, el verslas, i ka investuoti, idejos verslui, idėjos verslui, imones kurimas, investavimas lietuvoje, investavimo kryptys, investavimo strategija, investavimo vadovas, investuotojai, investuotojai lietuvoje, investuotojams, investuotojas, investuotojo, it verslas, kaip investuoti, kaip pradėti verslą, kaip tapti verslininku, koki versla, koki versla pradeti, koks verslas pelningas, koks verslas pelningiausias, kolektyvinis investavimas, kur galima investuoti, kur geriausia investuoti, kur investuoti, kur investuoti lt, lietuvos investuotojai, lietuvos verslininkai, netradicinis verslas, nuomos verslas, pagalba verslui, paslaugu verslas, paslaugų verslas, pelningas verslas, pelningiausias verslas, pinigu investavimas, pradedant versla, pradėti verslą, privatus verslas, projekto kurimas, projektu grupe, projektu kurimas, savo verslas, sms verslas, sprendimai verslui, verslas ir vadyba, verslinikas, verslininkai, verslininkai lietuvoje, verslininkams, verslo kurimas, visas verslas

2010 m. sausio 3 d., sekmadienis

Greitojo skaitimo programelė

Greitasis skaitymas ar tai tiesa ar ne? Taip tai visiškai tiesa. Išlavines žmogus gali per mnute perskaityti net iki maždaug 1500 žodžių per 1min.

Štai čia programėlė kuri jums padės greitai perskaityti teksta net iki 300 žodžių.

http://www.spreeder.com/

Video apie žmogaus galimybes

Dauguma žmonių sako, aš negaliu. Turiu daug problemų, laiko, pinigų stoka ir kitos kliūtys trukdo siekti savo tikslų. Taip jie teisus, bet stiprūs žmonės nepasiduoda tam ir bando išpešti iš gyvenimo, tai kas geriausia. Тони Мелендес neturi rankų, bet pasiekė daugiau, nei dauguma žmonių, kurie jas turi..

Trumpas siužetas apie jį – Тони Мелендес – Ты можешь!